Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Continental Entegrasyonu

Continental lastiklerinizin basınç ve sıcaklığını Seyir Mobil ile anlık olarak raporlayın! Daha fazla

Paylaş

Seyir Mobil; Continental’in lastik basıncı ve sıcaklığı izleme sistemi olan ContiPressureCheck teknolojisi ile entegrasyonu sağlayarak; Türkiye’de lastik basınç ve sıcaklığını anlık olarak bildirip raporlayabilen ilk araç takip sistemi hizmetini sunmaktadır.

Continental’in lastik basıncı ve sıcaklığı izleme sistemi olan ContiPressureCheck (CPC); aracınızdaki tüm lastiklerin basıncını ve sıcaklığını sürekli ölçerek lastiklerin durumu hakkında size bilgi verir. CPC sayesinde lastikleriniz hakkında anlık bilgi alabilir ve olası lastik arızalarının önüne geçebilirsiniz. Ayrıca; lastik basıncı ve sıcaklığının sürekli izlenmesi yakıttan tasarruf edilmesine ve kilometre performansının artırılmasına yardımcı olarak genel işletim maliyetlerini düşürür.

Seyir Mobil; Continental’in lastik basıncı ve sıcaklığı izleme sistemi olan ContiPressureCheck teknolojisi ile entegrasyonu sağlayarak; Türkiye’de lastik basınç ve sıcaklığını anlık olarak bildirip raporlayabilen ilk araç takip sistemi hizmetini sunmaktadır. Bu entegrasyon sayesinde lastiklerinizin durumu hakkında anlık durum bilgisi alabilir, lastiklerinizin ömrünü uzatacak gerekli önlemleri alabilirsiniz.

 

Continental’in CPC (Conti Pressure Check) sisteminin montajı hızlı ve kolaydır. Lastiğin içine monte edilen sensörler sayesinde, yüksek veri doğruluğunu garanti eder. Çev-re dostu doğru lastik basıncı; lastik aşınmasını azaltarak yakıt tüketi-mini ve CO2 emisyonunu azaltır.

 

Lastiklerin doğru hava basıncına sahip olması, önemli ölçüde yakıt tasarrufu sağlar ve daha fazla kilo-metre performansı sunmasına yar-dımcı olur. Lastik karkasının korun-masını sağlar ve böylece lastiğin hizmet ömrünü uzatır.

 

CPC sistemi, lastikleriniz hakkında anlık bilgi vererek olası lastik arızalarının ve dolayısıyla aracın yolda bekleme süresinin önüne geçer. Seyir Mobil entegrasyonu sayesinde bu uyarılar geri dönük olarak da raporlanabilir.


Bilgi Formu

Lütfen adınızı girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen mesajınızı yazın.

Diğer Çözümlerimiz

Yukarı