Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Filo Yönetim Sistemi

Seyir Mobil Filo Yönetim Sistemi ile sektörünüze dair tüm ihtiyaçlarınızı doğru ve etkin bir şekilde yönetin Daha fazla

Ürün Dökümanı

Paylaş

Seyir Mobil Filo Yönetim Sistemi size tam kapsamlı bir yönetim hizmeti sunmaktadır.

Bu sistem, araçlarınızın periyodik bakım, trafik cezaları, kaza giderleri, yakıt fişleri, arıza ve diğer tüm masraflarının takibini sağlar; muayene, sigorta, kasko gibi belirli sürelerde yenilenmesi gereken periyodik işlemleri size zamanından önce hatırlatır.

Ek maliyetlere ve programlara gerek duymadan,  Seyir Mobil Filo Yönetim Sistemi ile zamandan tasarruf eder, bakım, onarım ve ceza giderlerinizi ciddi ölçüde kontrol altında tutabilirsiniz.

Ayrıca sürücü eğitimleri, sürücü belgeleri, vize ve pasaport gibi tüm tarihli işlemleri yine sistem üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

 

 

Seyir Mobil Filo Yönetim Sistemi size, zamanınızı en etkili bir şekilde kullanma imkanı sağlar. İster web üzerinden ister mobil olarak tüm araç masraflarınızı dilediğiniz za-man sistem üzerinden takip ede-bilirsiniz.

 

Seyir Mobil sistemi üzerinden Filom başlığı altında sadece masrafları değil, sürücü eğitimlerini, sigorta ve muayene zamanlarınızı denet-leyebilir, takvimler düzenleyebilir, tarihli tüm işlemler için alarmlar oluşturabilirsiniz.

 

Yapacağınız sürücü tanımlamaları ve ceza takibi ile giderlerinizi yakından takip edebilirsiniz. Seyir Mobil’in size sunmuş olduğu düzenli takip imkanı sayesinde cezaların önüne geçer, olası kaza risklerini en aza indirebilirsiniz.


Bilgi Formu

Lütfen adınızı girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen mesajınızı yazın.

Diğer Çözümlerimiz

Yukarı