Loading ...

Seyir Mobil Sistemleri A.Ş.

Seyir Mobil Sistemler A.Ş. Nakliye ve Lojistik sektöründeki bilgi birikimi ve tecrübesi ile grup şirketi olarak kurulmuştur.Dünyada kullanılan yüksek teknoloji ve çözümleri kendi sistemlerinde uygulamayı hedefleyen ve sektörün taleplerine en verimli şekilde cevap verebilecek, entegre sistemler tasarlayan bir kuruluştur. Şirketimiz müşteri talep ve beklentilerini yüksek kalite seviyesinde, eksiksiz ve en uygun maliyetle ve belirlenen sürede karşılamayı temel ilke olarak benimsenmiştir. Günümüz Türkiye'sinin önde gelen sektörleri arasında yer alan ve sürekli büyüyen bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe Türkiye'deki birkaç üretici firmadan bir tanesi olan Seyir Mobil Sistemler A.Ş., ulusal ve uluslararası normlar doğrultusundaki kalitesi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Sektördeki hizmet yarışında, zamana ve teknolojiye ayak uydurarak her zaman müşterileri ile aynı frekansta buluşmayı,çözüm odaklı olmayı ve kazanırken kazandırmayı ilke edinmiş bakış açımız ile güvenilir bir partner olmayı amaçlamaktayız.

Vizyonumuz

Ulusal ve Uluslararası normlar doğrultusunda sektörün gerekliliklerini yerine getirmek ve yenilikler katmak. Müşteri memnuniyeti,sadakat ve güvenini üst düzeyde tutmayı sürekli ilke edinen bir kurum olmak.

Misyonumuz

Araç takip ve filo yönetimi sistemleri alanında, uzman ve güvenilir kadromuz ile müşterilerimize en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak.

Kalite Politikamız

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hizmet ve ürün kalitesini maksimum seviyede tutmak.Müşterilerimizi, iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı mutlu etmek ve güven duymak. Edindiğimiz bu ilkeler ile verilen hizmetlerin sürekliliğini sağlayarak müşterilerimizin memnuniyetini devamlı kılmak ve yasal sorumluluklara uymak.

Değerlerimiz

İnsana ve insani değerlere önem veren, güven, samimiyet ve dürüstlük ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyetini sağlayan, sürekli gelişimi ve değişimi hedefleyen çizgimiz en önemli değerlerimizdir.