Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Mobileye Entegrasyonu

Mobileye Entegrasyonu ile araçlarınızın gerçekleştirdiği ihlalleri anlık olarak görüntüleyin, geçmişe yönelik depolayın. Daha fazla

Paylaş

Mobileye, Gelişmiş Sürüş Destek Sistemleri(ADAS)’ni geliştiren uluslararası firmadır. Sistem yüksek çözünürlükteki görme sensörüne yani yola bakan ve sürekli-uyanık kalan bir “göze” sahiptir. Sistem potansiyel tehlikeli durumları sürekli “görür”, analiz eder ve gerçekleşmek üzere olan tehlikelere karşı sürücüyü uyararak ona tepki gösterip önlem alabileceği zamanı sağlar fakat bu bilgileri raporlamaz.

Seyir Mobil, Mobileye entegrasyonu ile firmalar için çözüm ortağı olma konusunda ilk firmadır. Araçlarınızın gerçekleştirdiği ihlalleri sistemden size anlık olarak bildirir ve bunları depolar. Raporlama bilgileri sayesinde şirketler, sürücülerinin ihlalleri gerçekleştirdiği konumları haritadan görebiliyor; araç performans ve sürücü performans analizleri çıkarabiliyor.

 

Bu sistem, sürüş sırasında olası kazalara karşı zamanında tepki verebilmeleri için sürücüleri  uyarır. Kazalara karşı sağladığı önlem sayesinde oluşabilecek masrafların önüne geçerek filonuzu daha ekonomik hale getirir.

 

Gelişmiş Sürüş Destek Sistemleri (ADAS), sahip olduğu teknoloji sayesinde potansiyel tehlikelerden kaçınmaya yardımcı olur. Böylece sürücülerin kaza riskini azaltır, olası kaza durumlarında oluşabilecek ha-sarı minimumda tutmanızı sağlar.

 

Gelişmiş Sürüş Destek Sistemleri (ADAS), Seyir Mobil ile kolayca entegre olmaktadır. Bu entegras-yon size gerçek zamanlı uyarıla-rın yanı sıra sürüş anındaki veri-leri görüntüleyebilmenizi sağlar.


Bilgi Formu

Lütfen adınızı girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen mesajınızı yazın.

Diğer Çözümlerimiz

Yukarı