Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Akıllı Kamera Sistemi

Seyir Mobil Akıllı Kamera Çözümleri ile yolculuklar çok daha güvenli Daha fazla

Ürün Dökümanı

Paylaş

Otobüslerde, lojistik süreçlerinde, taksi ve okul servisleri gibi birçok alanda kullanılabilen akıllı kamera sistemleri ile araçlarınız çok daha güvenli. 


Araç içi görüntüleme; yüksek kayıt kapasitesi; esneme, yorgunluk, sigara kullanımı gibi sürücü davranışlarını bildirme, kapı önü görüntüleme gibi ekstra çözümlerle operasyonel faaliyetlerinizde maksimum güvenlik sağlanmaktadır.

 

Akıllı Kamera Sistemi, kamera ile araç içi ve yol görüntülerini izleme ve kaydetme olanağı sunar. Yol boyunca yaşanabilecek kaza ve olumsuzluklar kayıt altına alınmış olur. Bu sayede idari para cezalarına karşı önlem almanızı sağlar.

 

Sistem, etrafa bakma, esneme, gözler kapalı, sigara kullanımı, telefonla konuşma, emniyet kemeri takmama gibi sürücü davranışlarını DSM kamera ile tespit eder. Bu davranışlar gerçekleştiğinde, sistem sürücüyü uyararak, gerekli alarm verilerini kontrol merkezine yüklemektedir. 

 

Kamera kayıtları, yüksek depolama alanına sahip SD kart üzerinde saklanarak araçta olası kayıt ünitesi arızalarının önüne geçilmektedir. Cihaz kontak kapandıktan sonra da çalışabilme özelliğine sahiptir. 

 

Otobüs, minibüs gibi çok kapılı araçlarda kullanılabilen kapı önü görüntülemeyle aracınızın her noktasında kayıt imkanı sağlar. Yolcu iniş binişlerinde yaşanabilecek her türlü olayı kayıt altına alarak güvenliği maksimuma çıkarın. 


Bilgi Formu

Lütfen adınızı girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen mesajınızı yazın.

Diğer Çözümlerimiz

Yukarı