Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Dijital Takograftan Veri İndirme

Seyir Mobil ile Dijital Takograf Verilerinizi ister uzaktan, ister araç başında kolayca indirebilirsiniz Daha fazla

Ürün Dökümanı

Paylaş

Filonuza ve bütçenize uygun olarak seçtiğiniz dijital takograf veri indirme çözümlerimiz ile takograf verilerini istediğiniz şekilde indirebilirsiniz.


Dijital Takograf Veri İndirme sistemi Seyir Mobil bünyesi altında 2 farklı şekilde çözüme kavuşturulur.

 

  • TAVİ(Yerel) ile İndirme: Aracınızın uyumlu dijital takografına TAVİ (yerel) cihazını bağlayarak takograf verilerini indirebilir, kolaylıkla dijital ortama aktarabilirsiniz.
  • Uzaktan İndirme: Herhangi bir ek yazılım ve donanım gerektirmeden mevcut araç takip cihazlarımıza dahil olarak Seyir Mobil Sistemi üzerinden araçlarınızın takograf verilerine ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

*Yasal zorunluluk gereği sürücü kartı verilerinin 28 günde bir, dijital takograf verilerinin ise 90 günde bir indirilerek arşivlenmesi gerekmektedir.

 

Dijital Takograf Verilerinizi Seyir Mobil ile indirerek hem zamandan tasarruf eder hem de yasal zo-runluluk yerine getirildiği için olası takograf cezalarından kurtulur-sunuz. Bu sayede yapacağınız etkili lojistik planlaması sayesinde filo-nuzun verimliliğini artırabilirsiniz

 

Yakından veri indirme işleminde, takografa takılan TAVİ(Yerel), şirket ve sürücü kartları ile kısa sürede veri indirme işlemini tamamlar. Alınan veriler cihaz paketi içe-risinden çıkan USB kablosu ile bil-gisayar ortamına kolayca aktarılır

 

Seyir Mobil ile internet üzerinden gerçekleştirilen Uzaktan Dijital Ta-kograf Verisi İndirme çözümü, sizi iş yükünden kurtarır ve zaman kazan-dırır. Ayrıca indirme işlemine gerek kalmadan sürücü ve araç verilerinizi online olarak takip edebilirsiniz.


Bilgi Formu

Lütfen adınızı girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen mesajınızı yazın.

Diğer Çözümlerimiz

Yukarı