Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Neden Araç Takip?

Araç takip sistemlerinin ve cihazlarının birçok faydasından bahsediliyor. Peki araç takip sisteminin faydaları nelerdir? Neden bu kadar fazla kullanılıyor?

Sahip olduğunuz araçların nerede olduğunu bilmek isteyebilirsiniz ve bu sebeple araçlarınıza araç takip sistemi taktırabilirsiniz. Böylece araçlarınızın nerede olduğunu, kaç km hızla gittiğini, ortalama ne kadar yakıt tükettiğini şoföre bile sormadan öğrenebilirsiniz. Bilgisayar veya akıllı telefon üzerinden Seyir Mobil sistemine giriş yaptığınız anda tüm araçlarınızın kontrolü sizdedir.

 

Alınan bilgiler sayesinde araç takip sistemlerinin faydaları katlanarak artmaktadır.

Araçların anlık olarak yerlerini takip edebildiğiniz ve hangi zamanda nerde olduğu kayıt altına alabildiğiniz için araçlar amacı dışında kullanılamaz. Böylece araçlar rotalarından çıkmaz, iş yokken boş yere kullanılmaz ve %10 civarında yakıt tasarrufu sağlanır.

 

Yakıt tasarrufu sayesinde şirket giderlerini azaltabilirsiniz.

Bu özellik sayesinde sadece yakıttan değil, zamandan da tasarruf sağlarsınız, kazanılan zamanla birlikte araçlarınızdan maksimum verim alabilirsiniz.

Araç takip sisteminin uzun vadede getirisi çok yüksektir.

 

Araç takip sistemleri, aracın bakım, arıza gibi durumlarını çözümleyebildiği için araçta aksi giden bir durum veya arıza olduğunu, kolay ve hızlı bir şekilde anlayabilir, raporlayabilir.

Bu şekilde araçtan kaynaklanan kazaların önüne geçilir. Seyir Mobil sistemi bunların yanı sıra araçlarınızın bakım zamanlarını size bildirir.

 

Araçlarınızın yaptığı ortalama hız ve sürücülerin araç kullanım şekilleri raporlandığından dolayı sürücülerden kaynaklı hataları tespit edebilir ve buna uygun eğitimler verebilirsiniz.

Araçlar eğer çalışma saatleri dışında kullanılırsa diye, aracın çalınma anında direk tespiti yapılabilir ve araçlar kısa sürede bulunabilir. Böylece bir nevi güvenlik önlemi özelliği taşır.

 

Araç takip sistemi size sağladığı ve sunduğu tüm bilgileri anlık olarak takip etmenizin yanı sıra geçmişe dönük incelemenize de olanak tanır.

Böylece uzun süreli kıyaslamalar ve karşılaştırmalar yapabilir, aldığınız kararların size ve şirketinize etkilerini görebilirsiniz.

Sektörünüzde Öncü Olun!

Seyir Mobil, geçmişten gelen nakliye ve lojiistik sektörü tecrübesinin avantajıyla müşterilerinin sorunlarına her gün yeni çözümler eklemektedir. Bizimle, sektörünüzün öncüsü olun.

Ürünlerimiz ve Çözümlerimiz Hakkında

Seyir Mobil çözümleri ve ürünleri arasında seçim yapmak ve bilgi almak için Seyir Asistan'a danışın!

Seyir Asistan'a Danış

Çözümlerimiz

Yukarı