Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Kalan Sürüş Zamanı Takibi

Gerçek zamanlı Kalan Sürüş Takibi ile verimliliğinizi artırın Daha fazla

Paylaş

Seyir Mobil Kalan Sürüş Takibi, uyumlu dijital takografa sahip tüm araçlarınızda, takografın oluşturmuş olduğu gerçek zamanlı sürüş sürelerine erişmenizi sağlar. Sürücülerin yasal olarak belirlenen günlük ve haftalık sürüş ve dinlenme sürelerini en iyi şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Dijital takografa takılan sürücü kartı sayesinde, dijital takografın oluşturmuş olduğu günlük ve haftalık sürüş hakkı, günlük ve haftalık dinlenme süresi, haftalık dinlenmeye geçiş zamanı verilerinin anlık olarak Seyir Mobil ile alınmasını sağlar. Böylece yorgunluktan kaynaklı kazaları önleyebilir, sürüş sürelerinin verimli kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Takograftan elde edilen veriler ile elle yapılan hesaplamalar, en iyi senaryolarda bile hatalı çıkabilir. Seyir Mobil, araçtan gelen kesintisiz verileri işleyerek hatalara yer ver-mez. Sistem üzerinden anlık olarak gerçek zamanlı sürüş sürelerine ulaşabilirsiniz.

 

Sistem ile hangi sürücünün, bir sonraki teslimat işini yapmak için yeterli sürüş süresine sahip olup olmadığını hemen görebilirsiniz. Ayrıca dinlenme periyodundan son-ra sürücünüzün maksimum sürüş süresini, günlük ve haftalık sürüş zamanlarını takip edebilirsiniz.

 

Seyir Mobil Kalan Sürüş Takibi ile sürücülerinizin dinlenme süreleri de kontrol altında. Sürücülerinizin günlük ve haftalık dinlenmelerine ne kadar zaman olduğunu, bu din-lenmelerin ne kadar gerçekleş-tirilmesi gerektiği bilgilerine ulaşa-rak verimliliğinizi artırabilirsiniz.


Bilgi Formu

Lütfen adınızı girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen mesajınızı yazın.

Diğer Çözümlerimiz

Yukarı