Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Bluetooth ile Soğuk Zincir Takibi

Bluetooth teknolojisi ile sıcaklık sensörü ve cihaz arasındaki kablo fazlalığını ortadan kaldırın, Soğuk Zincirinizi güvenle takip edin Daha fazla

Ürün Dökümanı

Paylaş

Seyir Mobil Soğuk Zincir Takip Sistemiyle, frigorifik araçlarınızda taşıdığınız ürünlerin sıcaklık değerlerindeki değişimleri, anlık olarak kolayca takip edebilirsiniz. İnternete bağlanabilen tüm cihazlardan erişebileceğiniz kullanıcı dostu arayüzü ile Seyir Mobil, kritik sıcaklık değişimlerinde sizi uyararak gerekli önlemlerin alınmasını sağlar. 

 

Ayrıca bu sistem, tüm sıcaklık değişimlerini grafikler ve istatistikler aracılığıyla günlük ve aylık olarak raporlamaktadır. Bu raporlamalara göre araçlarınızın çalışma performansını takip edebilir, uzun vadede operasyonel verimlilik sağlayabilirsiniz.

 

Sıcaklık sensörü ve cihaz arasında kullanılan Bluetooth teknolojisi sayesinde, klasik kablolama yöntemlerinde yaşanılan veri kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

 

Seyir Mobil sıcaklık sensörü, et, balık, tavuk, dondurma, süt, ilaç gibi ürünlerinizin zarar görmemesi için; ani ve kritik sıcaklık deği-şikliklerinde sistemde tanımla-dığınız kişilere programla anlık ola-rak mesaj gönderir.

 

Sıcaklık değişimlerini anlık olarak takip edebileceğiniz gibi günlük ve aylık olarak raporlamalarla da in-celeyebilirsiniz. Grafiksel ve istatis-tiki olarak hazırlanan bu rapor-lamalar ile soğuk zinciriniz için en doğru planlamayı oluşturabilirsiniz.

 

Klasik yöntemlerin yanı sıra sıcaklık sensörü ve cihaz arasındaki bağ-lantı, Bluetooth teknolojisi ile ger-çekleştirilmektedir. Bu sayede kab-loların zararından kaynaklı veri kaybının ve olası tehlikelerin önüne geçebilirsiniz.


Bilgi Formu

Lütfen adınızı girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen mesajınızı yazın.

Diğer Çözümlerimiz

Yukarı