Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Raporlama Sistemleri

Araçlarınızın takibe dayalı çalışma süreleri, hız, kilometre sayacı, kontak ve konum gibi bilgilerine, tarih ayrıntısıyla erişebilirsiniz. Daha fazla

Paylaş

Seyir Mobil Raporlama Sistemleri, ihtiyacınız olan bütün bilgilere anlık ve geçmişe dönük olarak tek bir ekran üzerinden kolayca ulaşmanızı sağlayan bir sistemdir. Aracınızın hareket durumunu, yakıt seviyesini, mesai dışı çalışma durumunu, hız ihlalleri ya da gereksiz rölanti gibi alarm durumlarını anında görebilir, geçmişe yönelik olarak raporlayabilirsiniz.

Bu sayede filonuzun takibe dayalı çalışma sürelerine, hız, kilometre sayacı, kontak ve konum gibi bilgilerine, tarih ayrıntısıyla erişebilir, zamandan ve gereksiz masraflardan tasarruf edebilirsiniz.

 

 

Seyir Mobil sistemi üzerinden; çalışma zamanı, mesai dışı kulla-nım, hareket zamanı, kilometre, araç ihlal, duraklama zaman aşımı ve diğer raporlamalar ile verilerinizi kontrol edin, verimliliğinizi artırın.

 

Çalışma zamanı raporlama sistemi; iş ve tarım makinaları vb. çalışma zamanı üzerinden hak ediş he-saplamaları yapılan araçlarda ta-nımlanan bölgeler içerisinde ne kadar zaman çalıştıklarını otomatik olarak sayan sistemdir.

 

Sefer ve tur raporlama; hafriyat, toplu taşıma araçları vb. gibi sefer ve tur üzerinden hak ediş hesap-lamaları yapılan araçlarda tanım-lanan bölgeler arasında kaç tur ya da kaç sefer gerçekleştirdiğini otomatik sayan sistemdir.


Bilgi Formu

Lütfen adınızı girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen mesajınızı yazın.

Diğer Çözümlerimiz

Yukarı