Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Seyir Mobil, AR-GE Merkezi olarak tescillendi

Seyir Mobil, AR-GE Merkezi olarak tescillendi

Türkiye’nin en yenilikçi, yerli araç takip ve filo yönetim sistemleri markası Seyir Mobil, AR-GE Merkezi Belgesi alarak sektördeki konumunu güçlendirdi.

Tamamen yerli sermayeyle yola çıktığı 2012 yılından bu yana sektörün lideri haline gelen Seyir Mobil, filo yönetimi alanında önemli bir adım atarak AR-GE Merkezi Belgesi'ni almaya hak kazandığını duyurdu. Bu belgeyle birlikte Seyir Mobil, araç takip ve filo yönetimindeki inovatif çalışmalarını daha da güçlendirecek ve sektördeki liderliğini pekiştirecek.

TÜRKİYE’NİN YENİLİKÇİ MARKASI

30 yıllık lojistik tecrübesiyle sektöründe “Türkiye’nin Yenilikçi Markası” sloganıyla kendine yer bulan
Seyir Mobil, AR-GE Merkezi tescilini ardından yeni ürünler ve geliştirilmiş çözümlerle misyonun bir adım öteye taşımaya hazırlanıyor.

ALANINDA UZMAN EKİP 

32 kişilik AR-GE Ekibi ve yaklaşık 100 kişiden oluşan genel merkez ekibinden oluşan Seyir Mobil, müşteri memnuniyetini her zaman en üstlerde tutmayı hedefliyor. Deneyimli ve yetkin mühendislerden oluşan bir ekibiyle de en son teknolojiyi kullanarak yeni ürünler ve çözümler geliştiriyorlar. 

“İNOVATİF ÇÖZÜMLER GELİŞTİRİYORUZ” 

Seyir Mobil Genel Müdürü Sayın Yakup Küçük,  "AR-GE Merkezi belgesi almamız, Seyir Mobil için önemli bir dönüm noktasıdır. Bu belgeyle birlikte, filoların daha verimli ve güvenli bir şekilde yönetilmesine katkıda bulunacak inovatif çözümler geliştirmeye devam edeceğiz. Hedefimiz, Seyir Mobil'i filo yönetimi sektöründe liderliği pekiştirerek Türkiye'nin teknoloji üreten bir ülke olma hedefine katkıda bulunmak." dedi.

“SEYİR MOBİL HER ALANDA”

Çözümlerinden de bahseden Sayın Küçük, “7/24 Araç Takibi ve CANbus Veri Raporlama, Dijital Takograf Verilerinin Uzaktan İndilmesi ve TOBB Sistemi Entegrasyonu, Gerçek Zamanlı Kalan Sürüş Takibi ve Sürüş Planı Oluşturma, U-ETDS Veri Takibi ve Bakanlığa Veri Gönderme gibi genel hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunlarla birlikte, sunduğumuz çözümler arasında yapay zeka ile sürücü davranışları analizi, Araç İçi ve Dışı Görüntü Kaydı Çözümü, Bluetooth ile Treyler-Çekici Eşleşme, Bluetooth Eşleşme ile Soğuk Zincir Takibi, motosiklet ve karavan gibi özel araçlar için Mobil Takip Sistemi gibi özel çözümler de bulunmaktadır. Firmaların ihtiyaçlarına yönelik olarak özelleştirilmiş raporlama araçları, entegrasyonlar veya özel fonksiyonlar gibi çözümler de sunarak, müşterilerimizin iş süreçlerini daha verimli hale getirmelerine yardımcı oluyoruz.

Seyir Mobil ve çözümleri hakkında detaylı bilgi edinmek için 0850 200 0860 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

 

Yukarı