Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Seyir Mobil Hızla Büyüyor

Seyir Mobil Hızla Büyüyor

Seyir Mobil, Deloitte Technology Fast 50 2020’de Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 50 teknoloji şirketinden biri oldu.

Ülkemizde 2006 yılından bu yana gerçekleştirilen Deloitte Technology Fast 50 programı kapsamında 2020 yılında dereceye giren firmalar 16 Şubat 2021 tarihinde açıklandı. Türkiye’nin en yenilikçi araç takip firması Seyir Mobil, 2020 yılında göstermiş olduğu büyüme oranıyla Deloitte Technology Fast 50’de yer almayı başardı.

BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Her zaman gelişmeyi hedefleyen Seyir Mobil markası, göstermiş olduğu bu gelişimi ödüllerle de taçlandırmaktadır. 2018 yılında da Deloitte Technology Fast 50 içerisinde yer almayı başaran Seyir Mobil, 2020 yılında da bu ödülü alarak hızla büyümeye devam ettiklerini göstermiş oldu.

ULUSLARARASI PAZARDA

Dünya genelinde kurumsal finansman, denetim ve danışmanlık gibi alanlarda hizmet veren Deloitte, Amerika hariç 18 ülkede ve Orta Avrupa’da uyguladığı değerlendirmeyle, en hızlı büyüyen teknoloji firmalarını listelemektedir. Bu programda en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi, Deloitte’un uluslararası “Teknoloji Fast 500” programına katılmaya hak kazanacaklardır.

EN YENİLİKÇİ ARAÇ TAKİP MARKASI

Lojistik sektörüne adım attığı 2012 yılından bu yana Seyir Mobil, sahip olduğu güçlü AR-GE ve yenilikçi teknolojiyle, yıllardır adından söz ettirmeyi başardı. Türkiye genelinde 81 ilde bulunan yetkili servisleri, 12.000 müşteri, 110.000 araç takip referansı ve yakaladığı hızlı büyüme ivmesiyle Seyir Mobil, bugün Türkiye’nin en yenilikçi araç takip ve filo yönetim sistemleri markası konumunda.

%100 YERLİ VE MİLLİ MARKA

Araç takip ve filo yönetim sistemlerinde ihtiyaca yönelik çözümler üreten Seyir Mobil, ürünlerini Kocaeli Bilişim Vadisi’nde bulunan AR-GE merkezimizde %100 yerli donanım ve yazılımlarla geliştirmektedir. Sahip olduğu “Yerli Malı” sertifikası sayesinde Seyir Mobil, üretim maliyetlerini taban seviyesinde tutmayı başararak, müşterilerine en uygun fiyatları sunuyor.

İHTİYACINIZA GÖRE ÇÖZÜMLER

Araç takip ve filo yönetim sistemlerinin yanında Seyir Mobil, gereksiz maliyetlerin önüne geçip takograftan veri indirme, lastik basınç ve sıcaklıklarının kontrolü, yakıt takibi, tonaj bilgisi, bakım-servis kayıtları takibi, yasal zorunluluk nedeniyle büyük önem arz eden sürücü kalan sürüş takibi, bluetooth ile değişken dorse ve ısı takibi gibi hizmetler de sunuyor.

Yukarı