Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Anlık ve Geçmişe Dönük Raporlama İmkanı

Anlık ve Geçmişe Dönük Raporlama İmkanı

Seyir Mobil, firmanızın ihtiyacınıza yönelik olarak seçtiğiniz çözümler için ayrıcalıklı bir raporlama hizmeti sunar. Araç takipten filo yönetimine, takograf veri indirmeden dorse eşleşme işlemlerinize kadar, tercihinize göre detaylı veya özet raporlarınıza, anlık veya geçmişe dönük olarak ulaşabilirsiniz.

Hangi raporlara ulaşabilirsiniz?

Genel Raporlar

Bu arayüzü kullanarak, aracınızın hareket durumu, yakıt seviyesi, çalışma özeti, mesai dışı çalışma durumu, hız ihlalleri ve anlık kilometre bilgisi gibi genel birçok rapora ve bunun yanında firmanızın ihtiyaçlarına özel birçok rapora ulaşabilirsiniz.

Sürücü Raporları

Sürücülerinizin planladığınız işler süresince gerçekleştirdiği rölanti, sürüş, çalışma ve dinlenme sürelerini kontrol edebilir, belirlenen hız aralığına uyup uymadıklarını denetleyebilirsiniz. Bunun yanında sürücülerinizin performanslarını tarihli olarak grafikler üzerinde inceleyebilirsiniz.

Alarm Raporları

Daha önceden tanımlamış olduğunuz kontak açma, hız, devir, hareket, depo seviyesi, sarsıntı durumu, sıcaklık sensör alarmı gibi birçok alarm durumu hakkında detaylı raporlara yine tek bir ekrandan ulaşabilirsiniz.

Bölge Raporları

Özellikle iş ve tarım makinaları vb. çalışma zamanı üzerinden hakediş hesaplamaları yapılan araçlarda, tanımlanan bölgeler içerisinde ne kadar zaman çalıştıklarına, ne kadar yakıt tüketimi gerçekleştirdiklerine veya sefer-tur performansları gibi birçok bilgiye yine sistem üzerinden ulaşabilirsiniz.

Filo Yönetim Sistemi Raporları

Filonuzda bulunan tüm araçlarla ilgili plakaya göre inceleme yapabileceğiniz bu raporlarda, araçlarınızın kilometre, yakıt tüketim, performans durumu, hız analizleri, devir ve sefer analizlerini detaylı olarak görebilirsiniz.

Dorse Raporları

Özellikle uzun yolculuklarda bozulma ihtimali bulunan soğuk zincirinize ait ürünlerin sıcaklık değerleri ayrı bir öneme sahiptir. Bunun için dorsenizin sıcaklık değerlerine nerede olursanız olun anlık olarak ulaşabilir, geçmişe yönelik olarak detaylı bir raporlama oluşturabilirsiniz.

Sensör Raporları

Araçlarınıza entegre edilen sensörler aracılığıyla elde edilen, belirlenen bölgelere giriş çıkış bilgileri (Akaryakıt İstasyonu, Otogarlar vb.) mevcut batarya bilgileri, soğuk zinciriniz için sıcaklık raporu gibi verilere bu menü üzerinden ulaşabilirsiniz.

Takograf Raporları

Herhangi bir ek yazılım ve donanım gerektirmeden mevcut araç takip cihazlarımıza dahil olarak sistem üzerinden araçlarınızın tüm takograf verilerine ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

Seyir Mobil'in size özel çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için 0850 200 08 60 numaralı telefonu arayabilir ya da burayı tıklayarak form doldurabilirsiniz.

 

Yukarı