Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Araç Takip Sistemi Nedir?

Araç Takip Sistemi Nedir?

Günümüz teknolojisiyle artık araçlarınızın ve sürücülerinizin hareketlerini anlık ve geçmişe dönük olarak takip etmeniz mümkündür. Araç takip sistemi sayesinde tüm araçlarınızı ve aynı zamanda sürücülerinizi oturduğunuz yerden veya tek merkezden, tek ekrandan kontrol edebilirsiniz. 

Araç takip sistemi, araçların zaman bilgisiyle birlikte hangi konumda oldukları, nasıl kullanıldıkları, hangi rotayı izledikleri, rölanti süreleri gibi bilgileri anlamak ve öğrenebilmek için geliştirilmiş bir teknolojidir.

Bu sistem, uydular aracılığıyla araçlarınızı internete bağlı olan bilgisayar, akıllı telefon, tablet gibi tüm cihazlar üzerinden anlık ve geçmişe dönük olarak izlemenize olanak sağlar. Her araçta kullanılabilen (binek, hafif ticari ve ağır vasıta) araç takip sistemi, GPS uydu sistemleri sayesinde araçlarınızın konumu hakkında mail ve bildirim yoluyla detaylı bilgiler verir.

Seyir Mobil Araç Takip Sistemi size kesintisiz bir araç takip hizmeti sunar ve firmalara özel çözümler üretir. 

Bu teknolojiyle firmalar, araçlarının amacına göre kullanılıp kullanılmadıklarını kontrol edebilir, yakıt maliyetlerini azaltabilir, araçlarının bakım giderlerini kontrol edebilir, sürücü davranışlarını gözlemleyebilir. Araç takip sistemi, işletmenizin araçlar üzerinden verimini artırırken masraflarınızı azaltmanıza yardımcı olur.

Sürücülerinizi hız, devir, rölanti gibi durumlarda uyarabilir ve kaza oranını en aza indirgemek için sürücülerinize eğitimler verebilirsiniz. Bu sayede can ve mal kaybının oluşturacağı olumsuzluklara önlem alabilirsiniz. Arabanızın çalınması gibi istenmeyen durumlarda aracınızın motorunu bloke edebilir ve yer tespiti yaparak güvenliği sağlayabilirsiniz.

Seyir Mobil teknolojileri aracılığıyla araçlarınıza hız, yakıt, devir kullanımlarına sınırlamalar getirebilirsiniz. Bu sınırlamalar limitlerle sınandığı zaman tarafınıza rapor olarak bildirim gelmesini talep edebilirsiniz.

İnternete bağlı olduğunuz her yerden araçlarınızın detaylı raporlarına ulaşabilir, arzu ederseniz sms ve e-posta aracılığıyla bilgilendirilebilirsiniz.

Seyir Mobil ürünleri ve çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için 0850 200 08 60 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da buraya tıklayarak iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Yukarı