Seyir
Asistan
Araç Takip Sistemi

Bluetooth ile Dorse-Çekici Eşleşmesi

Bluetooth ile Dorse-Çekici Eşleşmesi

Filonuzda bulunan çekicilerle, dorseleriniz arasındaki eşleşme işlemleri, kimi zaman uzun ve karmaşık bir sürece dönüşebiliyor. “Hangi dorse, hangi çekici ile eşleşmiş?” ya da  “Boşta hangi dorseler var?” gibi sorularınızı Seyir Mobil ile kolayca yanıtlayabilirsiniz.

BLUETOOTH İLE KOLAY EŞLEŞME

Seyir Mobil, sahip olduğu yenilikçi teknoloji sayesinde klasik yöntemlerden farklı olarak çekici dorse eşleşme işlemlerini Bluetooth ile kolay ve zahmetsiz şekilde yapmaya imkan sağlamaktadır. Çekicinizde bulunan Seyir Mobil takip cihazı, dorsenize entegre edilen cihaz ile Bluetooth teknolojisi kullanarak kablosuz bir şekilde kolayca eşleşmektedir. Böylelikle dorse ile çekici arasındaki kabloların yol açtığı risklerden ve eşleşme işlemi sırasında oluşabilecek zaman kayıplarından kurtulmuş olursunuz.

İNTERNET ÜZERİNDEN OPERASYON YÖNETİMİ

Her nerede olursanız olun internet bağlantısı olan tüm cihazlardan bağlanarak sistem üzerinden çekicileriniz hangi dorse ile beraber hareket etmiş, rotalarına varış süreleri, hız ihlalleri gibi birçok veriye Seyir Mobil ile ulaşabilirsiniz. Bu sayede lojistik operasyonlarınızı en iyi şekilde yönetebilirsiniz.

İSTER GÜNLÜK İSTER AYLIK RAPORLAMA

Ayrıca günlük ve aylık olarak hazırlanan raporlamalar ile tüm çekici-dorse eşleştirmelerinizi istatistiksel olarak sistem üzerinden görebilirsiniz. Böylece geçmişe yönelik hareketlerinizi detaylı bir şekilde inceleyebilir, operasyonel olarak verimlilik sağlayabilirsiniz.

Yukarı