Seyir
Assistant

Frequently Asked Question

Araç takip sistemi ile araçları kullanan kişilerin gereksiz yere yaptıkları kullanımlar (arkadaş ziyaretleri, küçük gezintiler vb.) azalır. Araç takip sistemi servis hizmeti veya müşteri ziyaretlerinin daha iyi planlanması için kullanıldığında toplamda kat edilen mesafenin ve harcanan zamanın optimizasyonu sağlanır. Bu faydalar birleştiğinde tüketilen yakıt miktarı azalır ve şirketinize yakıt tasarrufu sağlar.

Aracınızın her an nerede olduğunu, hareket halinde olup olmadığını hem web arabirimi üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden izleyebilirsiniz.

Araç değişikliği yaptığınız durumlarda araç takip cihazını yeni araca aktarmak için talepte bulunabilirsiniz. Bir araçtan başka bir araca aktarım için demontaj ve montaj ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Tabi, montajlar şirketimizin belirlemiş olduğu yetkili servislerimiz tarafından yapılmaktadır.

Araç takip sistemi GPRS üzerinden çalıştığı için GSM operatörlerinden M2M tipi sim kart almanız gerekmektedir.

Cihazımız aracın içerisindeki OBD II portunun bulunduğu bölgeye yada araç ön konsolunun arka bölümüne sigorta paneli yakınına bağlanır.

Tak/Çalıştır özellikli cihazlarımızı 1 dakikadan kısa bir sürede aracınızın OBD II portuna takabilirsiniz. Kablolu cihazlarımızın montajını yetkili servis tarafından yapılır. Montajı yaklaşık 20 dakika kadar sürmektedir.

Seyir Mobil Araç Takip ve Filo yönetimi arayüzünden talep oluşturabilir veya 0850 200 08 60 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Cihazlarımız aracın enerji hattına bağlanır veya araçta yer alan OBD II soketine takılır. Ayrıca cihazların içerisinde bir batarya bulunmaktadır.

Türkiye’nin 81 ilinde de uzman ekiplerimiz tarafından cihazlarımızın montajı yapılmaktadır.

Cihaz durumu ve hat bilgisi gibi teknik detayları öğrenmek için 0850 200 08 60 numaralı telefonu arayabilir veya destek@seyirmobil.com adresine mail atabilirsiniz.

Servislerimizin bilgisine 0850 200 08 60 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Top